![Акція «Не купуй російське!». Київ, 24 червня 2014 року](https://gdb.rferl.org/AB9670E2-7DBD-4DAB-ADBB-301BB392697C_w1023_r1_s.jpg)
Акція «Не купуй російське!». Київ, 24 червня 2014 року
Акція «Не купуй російське!». Київ, 24 червня 2014 року
- Запроваджене торгове ембарго проти росії. Заборонений імпорт на митну територію України товарів із російської федерації.
Вочевидь, ця подія мала статися ще в 2014-му, коли рф "віджала" Крим. Але добре, хоч тепер. Це гарний приклад для світу - якщо із терористичною рф повністю припинять торгові і будь-які стосунки всі правові держави світу, то "бензоколонка" ляже. В прямому і переносному сенсі. Як отой бик на паколі, якого не перепинають і не годують. Так імперія хутко почне "дихати на ладан". Тоді в неї й гадки не буде про якісь "прісоєдінєнія". Заціпить їй, і надовго. Аж до самісінького краю. Бо голодній кумі відомо що на умі.
Новини Дніпропетровської області , надзвичайні події районів і громад ОТГ Дніпропетровщини сьогодні, головна інформація про ринок землі в Україні, сільські новини та інформація про коронавірус, останні аграрні і кримінальні повідомлення - щодня читайте на сайті обласної газети "Фермер Придніпров'я".
Сайт вітає передрук, як повний, так і частковий, за умови зазначення відкритого гіперпосилання на не нижче другого абзацу тексту з передруком або частковим передруком публікації. Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови активного гіперпосилання на газету "Фермер Придніпров'я"