Україна завершує 2021 рік з найвищим доларовим ВВП за всю свою історію

За матеріалами інтернет-видань 09.12.2021 518

Україна демонструє стійке економічне зростання та створює сприятливі умови для залучення іноземних інвестицій -  розповіла Перша віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко під час онлайн зустрічі між представниками Уряду України та найбільшими міжнародними інвестиційними компаніями і фондами повідомляє відділ зв’язків з засобами масової інформації Міністерства економіки України.

Юлія Свириденко наголосила, що сьогодні в Україні складається сприятливий інвестиційний клімат. Про це свідчать макроекономічні показники, запровадження стимулів для інвесторів та дієва підтримка іноземних інвестицій з боку української влади.  Крім того, позитивний вплив мають реформи, спрямовані на підвищення прозорості податкової системи, підтримку бізнесу та посилення захисту прав інвесторів.

“Україна завершує 2021 рік з найвищим доларовим ВВП за всю свою історію,  орієнтовно це 195 млрд доларів. Вже наступного року ми плануємо вийти на високі темпи зростання внутрішнього валового продукту завдяки старту низки програм. Зокрема, це масштабна термомодернізація житлових будинків, комплексне відновлення систем зрошення на Півдні України, масове дешеве іпотечне кредитування, активне фінансування експортерів для подальшого нарощування експорту“, -  зазначила Перша віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України.

Під час зустрічі урядовці підкреслили, що геополітична ситуація є стабільною і не впливає на економіку України. Представники Уряду наголосили: Україні вдалося подолати кризу, що була пов’язана з початком бойових дій на території держави в 2014 році та створити сприятливий мікроклімат для інвестування в українську економіку. Наразі найпривабливішими для інвестицій  є такі кластери, як інфраструктура, машинобудування, енергетика, зокрема, термомодернізація житлового фонду, сфера ІТ та будівництво. За оцінками експертів, саме в цих галузях інвестиції мають найбільший ефект.

 

Україна завершує 2021 рік з найвищим доларовим ВВП за всю історію Незалежності, - Юлія Свириденко


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ