Українські борці завоювали перші медалі на ЧЄ

За матеріалами інтернет-видань 14.02.2024 235

Беленюк здобув «бронзу» чемпіонату Європи з греко-римської боротьби

На фото: Жан Беленюк (зліва) під час поєдинку

Збірна України виграла свої перші нагороди на цьогорічному чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби.

Медалі в скарбницю української збірної принесли Олександр Грушин (вагова категорія до 63 кг) та Жан Беленюк (вагова категорія до 87 кг).

ЧЄ 2024 року з греко-римської боротьби - Беленюк та Грушин принесли Україні  медалі турніру - ZN.ua

У фіналі турніру в категорії до 63 кг Олександр Грушин (на фото) зазнав поразки від представника Азербайджану Мурада Маммадова. Таким чином, українець здобув срібну медаль.

Тим часом, у бронзовому фіналі вагової категорії до 87 кг Беленюк здолав азербайджанця Іслама Аббасова та здобув «бронзу».