Українці Ігор Пацера і Владислав Суздальцев перемогли на чемпіонаті світу, спіймавши коропа вагою понад 14 кг

За матеріалами інтернет-видань 11.09.2024 239

З 4 до 7 вересня у Хорватії тривав 24-й чемпіонат світу з коропової ловлі (carpfishing).
Збірну України представляли найкращі спортсмени за підсумками двох відбіркових етапів: чемпіонату та Кубка України 2024 року. Повідомила Одеса. Офіційно.
Зазначається, що Національна збірна команда України посіла п’яте місце, але в особистому заліку Ігор Пацера та одесит Владислав Суздальцев вибороли перше місце, випередивши збірні Англії та Угорщини.

Під час змагань українські спортсмени зловили найбільшу рибу – вагою 14 кг 370 грамів. Це найбільший здобуток серед усіх команд-учасників.