В небі Дніпровського району збиті дві ворожі ракети

Григорій Давиденко 30.10.2023 2348
  Цієї ночі московська орда продовжила ігнорувати правила і звичаї ведення війни в Україні. Таким чином вона продовжує агонію держава-терориста рф, котрій, за висновками експертів, залишилося не так і багато до остаточного розпаду. Подібне вже було в історії підступної росімперії: перед своїм крахом "союз непорушний" багатьом здавався надійним утворенням.
   Про нові воєнні злочини російських фашистів у Придніпров'ї і успіхи Збройних Сил України щойно повідомив голова обласної ради Микола Лукашук:
   - Безпекова ситуація у Дніпропетровщині станом на 07:30.
❗️Дві ворожі ракети було збито над Дніпровським районом області. Дякую захисникам та захисницям неба з ПвК «Схід». Як завжди - THE BEST!
   Внаслідок атаки пошкоджено багатоквартирний житловий будинок, приватний будинок, легковий автомобіль, ворота та паркани.
▪️Також ворог двічі бив по Нікополю з артилерії. Випустили близько півдесятка снарядів.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
▪️В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Мирного тижня.
 
 
 
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ