В Нікопольщині рашисти вбили чоловіка, іншого поранили

Раніше дана обіцянка лідерів країн НАТО - в майбутньому прийняти до свого складу Україну - залишиться чинною, навіть якщо про це не йтиметься в комюніке за підсумками найближчого саміту Північноатлантичного альянсу, заявив у ЗМІ генеральний секретар НАТО Марк Рютте. "Ми говорили, що цей шлях до НАТО - незворотній. І ця оцінка не зміниться і після саміту", - запевнив Рютте під час виступу в Лондоні.
Та московія не зважає на те, що буде в майбутньому, і робить свої, підлі і агресивні справи, тепер. Їхні сьогоднішні наслідки у Придніпров'ї, на жаль, трагічні, повідомив голова облради Микола Лукашук:
- Важкий день у Нікопольському районі. Ворог атакував близько трьох десятків разів. Гатили безпілотниками й артилерією.
Вдень через удар дроном у Нікополі загинув 58-річний чоловік. Щирі співчуття рідним…
Окупанти цілили по райцентру, Покровській, Томаківській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
За уточненою інформацією, через ранкові атаки у Покровській та Мирівській громадах пошкоджене аграрне підприємство, трактор, вантажівка, гараж, газогін та лінії електропередачі.
Били й по Маломихайлівській та Новопавлівській громадах Синельниківського району. Вдарили безпілотником й КАБами. Пошкоджений автомобіль і приватний будинок.
В інших громадах області день минув без обстрілів.>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
