В Зеленодольській громаді на боєприпасі рашистів підірвався трактор
Григорій Давиденко
17.10.2022
367
![У Дніпропетровській області на ворожому боєприпасі підірвався трактор](https://www.rbc.ua/static/img/_/v/_vesna_freepik_1_650x410.jpg)
Сьогодні московські ординці, що припхалися на українські землі, ще пнуться чимось налякати українців. Проте усі їхні злочинні дії викликають лише лють, ненависть до них і бажання помсти. Про хитромудрі, як і їхня недорікувата імперія, денні воєнні злочини рашистів повідомив увечері голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук:
- Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 236 доба добігає кінця.
Сьогодні у Дніпропетровщині було неспокійно.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Джерелом інформації щодо прильоту для окупантів можуть стати фото з мережі, на яких видно локацію і бортовий номер дрону. Це дасть змогу ворогу коригувати подальші удари.
Дрони-камікадзе не наводяться на рухливі цілі і не можуть суттєво вплинути на ситуацію в зоні бойових дій. Тому окупанти скеровують їх на мирні громади з метою терору. Умисно роблять це вранці і вдень, коли люди йдуть на роботу, щоб викликати більшу паніку.
Будь ласка, будьте обачними.
Ми всі разом робимо велику справу. І разом переможемо.
Мирних вечора і ночі. ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ