Вдень фашисти атакували у Придніпров'ї 3 громади і Нікопольщину, постраждали дві жінки
Ніякого "людського" обличчя у московії, скільки б їй не залишилося існувати у теперішніх велетенських кордонах, більше не буде, ніколи. "Повернення до нормальної співпраці з росією неможливе. Санкції мають бути збережені та посилені, необхідно домогтися притягнення до відповідальнолсті за військові злочини, а також зберегти дипломатичну ізоляцію росії".
Ось таку, абсолютно справедливу заяву зробив у ЗМІ очільник МЗС Литви Кястутіс Будріс. Саме це і слід робити, поки мордор не покине територію України, не виплатить необхідні репарації тощо. Але хитромудрі кремлівські фашисти пнуться масштабуванням воєнних злочинів... уникнути відповідальності.
Проте відповідно до українського законодавства та норм міжнародного права особи, які вчинили воєнні злочини в Україні, підлягають кримінальній відповідальності незалежно від того, скільки часу минуло з моменту скоєння злочину.
Сьогодні фашисти у Придніпров'ї знову, на жаль, коїли огидне, криваве і паскудне - єдине, що можуть на цій землі. Деталі наводить очільник обласної ради Микола Лукашук:
Нікопольський район.
Синельниківський район.
Криворізький район.
Дніпровський район.>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
