Вдень окупанти били по Нікопольщині, Зеленодольській ОТГ та Синельниківщині, поранили чоловіка
Хочу заявити гранично ясно: дипломатичні засоби врегулювання конфлікту вичерпані. Коли путінський режим використовує військову силу, відкрито ставлячи під сумнів право на існування цілої країни і прагнучи знищити політичну свободу на всьому Європейському континенті, уряд, який я очолюю, зробить усе можливе, щоб запобігти цьому. Ми знаємо, що в цьому питанні уряд має максимальну підтримку громадян Німеччини.
Таку позитивну для нас заяву сьогодні, 9 липня, зробив канцлер Німеччини Фрідріх Мерц, виступаючи на дебатах у Бундестазі, інформують ЗМІ. Але на заболотті ще пнуться довести свою середньовічну "велич". Вдень російські фашисти знову атакували Січеславщину, інформує голова облради Микола Лукашук:
- Ворог атакував три райони області - Нікопольський, Криворізький та Синельниківський.




>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я