Вдень ворог атакував 3-ма дронами Нікопольський район
Григорій Давиденко
17.12.2023
222
![](https://eimg.pravda.com/images/doc/8/9/89e5f60-nikopol_690x426.jpg)
Заболотна орда все частіше застосовує ударні дрони не лише проти Збройних Сил України, а і по мирному населенню Дніпропетровщини та інших країв. Певно ж, для боротьби з цією ворожою зброєю потрібно негайно ухвалити обласну програму, хоча б з Нового року. І з допомогою міст-побратимів, усіма власними силами виробляти якомога більше БпЛА для протидії агресору.
Без потужного спротиву наших фронту і тилу російські фашисти не зупиняться. Сьогоднішні надзвичайні події у Придніпров'ї про це свідчать, про них сповістив голова обласної ради Микола Лукашук:
- Безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на 18:30.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Пошкоджено інфраструктурний обʼєкт. На щастя, обійшлося без постраждалих.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Тихої ночі.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ