Вдень загарбники атакували Нікопольщину, Новопавлівську та Межівську громади
Григорій Давиденко
10.03.2025
112
Якщо потенційні агресори зрозуміють, що максимум наслідків, з якими вони можуть зіткнутись, — це відновлення довоєнного статус-кво, то політика стримування і справді перетвориться у нескінченний ланцюг «обмежених» воєн, які поступово виснажуватимуть сили Америки… - Генрі Кіссинджер, "Дипломатія".
Певно ж, сучасні поводирі США забули цей справедливимй вираз Г. Кіссинджера. Інакше вони б давно виставили рахунок за агресію терористичному кремлю. Тим паче, що він щодня збільшує цей ганебний список.
У Придніпров'ї в ньому сьогодні, на жаль, суттєві доповнення, інформує обласна рада.
"Безпекова ситуація у Дніпропетровщині станом на 18:30.



Через ворожі обстріли у Нікополі вранці зайнялося авто, воно було повністю знищене. Пошкоджені ще 5 машин, лікарня, промислове та комунальне підприємства, магазини, релігійна установа, адмінбудівля, господарські споруди, теплиця, лінія електропередачі й газогін.

На щастя, всюди обійшлося без постраждалих.

Тихої ночі".
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ