Весільний бум загалом в Україні і Дніпропетровській області зокрема
У Дніпропетровській області за тиждень зареєстрували 195 пар
Ксенія Куземко 16.04.2025 + "ФЕРМЕР ПРИДНІПРОВ"Я"
ЗА ДАВНІМИ ТРАДИЦІЯМИ УКРАЇНСЬКОГО ЛЮДУ ВЕСІЛЛЯ СПРАВЛЯЛИ ПЕРЕВАЖНО ВОСЕНИ. КОЛИ, ВЛАСНЕ, УСІ РОБОТИ ПОРОБЛЕНО, УРОЖАЇ ЗІБРАНО, ТОДІ БУДЬ ЛАСКА - ХЛОПЦІ ЖЕНІТЬСЯ, А ДІВЧАТА ВИХОДЬТЕ ЗАМІЖ. А У НАШІ ТЕПЕРІШНІ ЧАСИ ВОЄННИХ РЕАЛІЙ РАПТОМ З НАСТАННЯМ НИНІШНЬОЇ ВЕСНИ МОЛОДЯ ТА МАЛО НЕ ДРУЖНО ЧИ Й ОДНІ ПОПЕРЕД ІНШИХ СТАЮТЬ НА ВЕСІЛЬНІ РУШНИКИ. А ЩО,Ж, МОЖЕ ТАКОЖ НЕ ВИПАДКОВО. ВІЙНА УЖЕ НАСТІЛЬКИ ВИСНАЖИЛА ТА ВИМУЧИЛА, ЩО УСІМ ЄСТВОМ ВОЛІЄШ ЇЙ НАПЕРЕКІР ЖИТИ Й КОХАТИ, СТВОРЮВАТИ СІМ"Ї ТА ЦІЛІ РОДИНИ, ТОБТО НАРОДЖУВАТИ ДІТЕЙ,АБО ЯК ПИСАВ ЩЕ ТАРАС ШЕВЧЕНКО, А БУДЕ СИН І БУДЕ МАТИ, І БУДУТЬ УКРАЇНСЬКІ ЛЮДИ НА СВОЇЙ РІДНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ, НАПЕРЕКІР КЛЯТИМ КАЦАПАМ-ВОРОГАМ І НЕЛЮДАМ, ЩОБ ВОНИ УСІ ПОЩЕЗЛИ ТА ВИЗДИХАЛИ.
Протягом останнього тижня в Україні зареєстровано 2068 нових шлюбів, що на 198 більше, ніж тижнем раніше. Про це повідомило Міністерство юстиції України, пише «Наше місто».
У трійку регіонів-лідерів за кількістю новостворених сімей увійшли Київ, Дніпропетровська та Одеська області. У столиці було зареєстровано 550 нових сімей, у Дніпропетровській області – 195, а в Одеській області – 133.
«Щиро вітаємо всіх молодят, які вирішили поєднати свої долі! Бажаємо вам безмежного кохання, взаєморозуміння, міцного сімейного щастя та мирного майбуття», – йдеться у повідомленні.
Фото: Міністерство юстиції України/Telegram
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я