ВІДВЕРНУВ НОСА ВІД ТОГО, ЩО САМ ГОТУЄ. ПРИЧОМУ ГОТУЄ ДЛЯ ДІТЕЙ
У Дніпрі директор фірми відмовився дегустувати їжу, яку вони готують для школярів
02.10.2023 17:04
У Дніпрі не вщухають скандали з харчуванням школярів. Так, директор ТОВ «Олімпіус Консалт» Михайло Торощин відмовився скуштувати їжу, яку ж його фірма готує для дніпровських школярів. Про це повідомляє Телеканал D1.
Михайла запросили у прямий етер на комунальний телеканал, щоб той докладніше розповів про шкільне меню. До студії принесли і ланч-бокси з обідами, які змушені їсти учні. Ведучі запропонували Михайлові продегустувати їжу, проте той відмовився це зробити. Навіть під пильним наглядом камер та глядачів він не зміг пересилити себе і взяти бодай маленький шматочок омлету та заявив, що не снідає.
Нагадаємо, останнім часом у Дніпрбагато розмов, що батьки не задоволені обідами, які готує для дітей ТОВ «Олімпіус Консалт». Фірма виграла тендерів від департаменту гуманітарної політики міської ради більше, ніж на 171 мільйон гривень і годує школярів у десятках загальноосвітніх навчальних закладах міста.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я