У Дніпропетровщині від дерев рятували автошляхи та автомобілі

За матеріалами інтернет-видань 29.10.2023 571
У Дніпропетровщині від дерев рятували автошляхи та автомобілі

28 жовтня у Дніпропетровській області, як і в ряді інших регіонів України, вирувала негода. Сильні пориви вітру спричинили  падіння дерев. Під шквальним вітром дерева різного розміру і віку лягали на проїжджі частини автодоріг, автозупинки, автомобілі.
Так, рятувальники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області прибрали повалене дерево з проїжджої частини у Самарському районі Дніпра. У Соборному районі міста прибрали гілку з двох легковиків.
У Павлограді повалене дерево заблокувало проїжджу частину у дворі багатоповерхівки, а також перегородило вхід до одного з під'їздів будинку.
У Кривому Розі  дерево впало на автошлях. За допомогою бензопили, надзвичайники розпилили його та прибрали на узбіччя дороги.
У селищі Софіївка Криворізького району поваленим деревом був заблокований автошлях на території лікарні.
У місті Кам’янське надзвичайники прибрали повалене дерево з легкового авто.
У містах Покров і  Жовті Води теж було розчищено проїзд та прибрано дерево з авто і  з дротів вуличного освітлення.
У Дніпровському районі області фахівці ДСНС забезпечили проїзд транспорту автошляхом між селами Китайгород та Цибульківка. Він був заблокований внаслідок падіння дерева.

У часи негоди будьте обережними під час їзди на автомобілях і при підході до власних будинків.

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області

 

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ