Вночі московити знову воювали з мирними жителями Січеславщини
Григорій Давиденко
05.10.2022
429
![На зображенні може бути: на відкритому повітрі](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310729549_470687541759952_6819439386163276058_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=HCHpkdMoPTAAX9kn0-3&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=00_AT-roEJuly_a2K3mxDe9OKCwhn5jKEdkkdAUBBCyn8fnHA&oe=63415151)
Великий українець Антон Чехов, котрий народився в українському місті Таганрог і з дитинства говорив рідною мовою, лише згодом вивчив і російську. А пізнавши суть імперії, більше ста років тому влучно зауважив: "росія - величезна рівнина, по якій пиряє страшна людина". Тепер ця потвора приперлася в Україну. Наслідки видимі, від неї добра - ні краплі, виключно відкрите, неприховане зло у велетенських масштабах.
Про нові воєнні злочини ординських зграй в нічній Дніпропетровщині повідомив уранці голова ОВА Валентин Резніченко:
- Вночі росіяни вкотре воювали з мирними містами та селами…
Обстріляли «Градами» та важкою артилерією три громади Нікопольського району - Червоногригорівську, Нікопольську та Марганецьку. Попередньо, люди не постраждали.
У Червоногригорівській громаді два будинки знищені, до 20 понівечено. російські снаряди пошкодили два ліцеї, церкву, магазин, газопровід та лінії електропередач.
У Нікополі обстрілом побили бази відпочинку.
У Марганецькій громаді рятувальники продовжують обстеження території. Масштаби руйнацій з’ясовуються.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ