Вночі рашисти обстріляли Нікопольщину, пошкодили 3 приватні будинки і газогін
Григорій Давиденко
30.05.2025
201

Поки тривають перемовини про мир, росія вбиває цивільних людей в Україні. Таку заяву зробила речниця Державного департаменту США Теммі Брюс під час вчорашнього брифінгу.
Абсолютно точне спостереження. Та за 4 з гаком місяці діяльності адміністрація начебто досвідченого, переобраного президента США Трампа, окрім констатації невпинного терору московії, досі не здійснила дієвих кроків для приведення "божевільної бензоколонки" до тями.
Тож орда ще вільно гацапарить окупованими територіями України. І звідти обстрілює мирне населення на вільних від чужинської погані землях. Нові факти про це у Придніпров'ї наводить Дніпро ОВА.
"Ворог продовжував бити по Нікопольщині артилерією і БпЛА. Під ударом були райцентр, Мирівська, Червоногригорівська та Покровська громади.
Пошкоджені 3 приватні будинки, господарська споруда і газогін. Загиблих та постраждалих немає.

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ