Волинянка Софія Козак стала абсолютною чемпіонкою ЧЄ з важкої атлетики

За матеріалами інтернет-видань 23.06.2024 314

Софія Козак

На Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед дівчат до 17 років у ваговій категорії понад 81 кг волинянка Софія Козак стала абсолютною чемпіонкою.Про це повідомили у Федерації важкої атлетики України, передає "Еспресо.Захід".

Спортсменка з міста Камінь-Каширський, що на Волині, Софія Козак здобула три золоті медалі на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики.

Результат волинянки

Вона виборола титул чемпіонки Європи з результатом в сумі двоборства 215 кг (ривок 95 кг + поштовх 120 кг) і отримала золоті медалі в ривку, в поштовху і в сумі двоборства.

Тренує дівчину  Валентин Андрусь. Напередодні, ще одна його вихованка Анна Король теж виборола три медалі на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років.