Ворожі «Гради» забрали життя мешканця Зеленодольської ТГ

За матеріалами інтернет-видань 28.04.2022 570

Внаслідок обстрілів з «Градів» загинув 71-річний чоловік з села Велика Костромка  Зеленодольської  ТГ. Про це на своїй сторінці о 20:25 у FB повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. 

"Пошкоджено кілька житлових будинків.  
Через обстріл село частково залишилось без світла та газу", - написав у соцмережі Валентин Резніченко.

Зеленодольська міська територіальна громада і Широківська селищна територіальна громада увійшли до оновленого актуального переліку громад, які постраждали у зв’язку з військовою агресією. Це стало відомо 28 квітня із сайту Дніпропетровської обласної ради.
Це значить, що мешканці цих територій, чиє житло було ушкоджено внаслідок обстрілів і які вже виїхали чи планують виїхати з території громади, зможуть отримати статус внутрішньо переміщеної особи та оформити відповідні виплати.
Оновлений перелік громад затверджено сьогодні наказом Мінреінтеграції. Відповідний наказ розроблено на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 квітня 2022 року № 457 «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України». Він формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Переглянути весь список можна за посиланням: https://www.minre.gov.ua/sites/default/files/dodatok_do_nakazu.pdf

Роз’яснення щодо фіксації руйнувань для ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів в умовах воєнного стану: http://surl.li/bwiiq

Подати заяви на компенсацію за пошкодження чи втрату майна, а також оформити виплати громадяни можуть через застосунок «Дія». Або звернувшись із письмовою заявою до ЦНАПів чи органів місцевого самоврядування.

Також в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України нагадали: з травня Мінреінтеграції спільно з Мінцифри планують запустити цифрову платформу. В режимі реального часу там відображатимуться території, які є тимчасово окупованими, а також ті, що знаходяться в оточенні (блокуванні) та на яких ведуться активні бойові дії.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ