«Я вважаю, що росіяни хочуть саме моєї заміни», - Володимир Зеленський

За матеріалами інтернет-видань 19.02.2026 207
«Я вважаю, що росіяни хочуть саме моєї заміни», - Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив про готовність до проведення виборів, але за умови двомісячного припинення вогню.

Про це глава держави заявив в інтерв'ю Пірсу Моргану, передає Цензор.НЕТ.

 

Президент вважає, що партнерам варто відповісти на питання: чого вони хочуть?

"Вони справді хочуть виборів чи просто хочуть замінити мене? Я вважаю, що росіяни хочуть саме моєї заміни. І для цього вони використали те, про що ви згадували раніше: фізичне усунення або інші кроки. Але є й дуже... як би це сказати... цивілізований шлях. Так, цивілізований шлях - це вибори", - пояснив глава держави.

Водночас Зеленський зауважив, що не можна впливати на людей іншої нації.

"Вони мають самі обирати, з ким їм жити. Проте я сказав, що ніколи не відмовлятимуся від жодних пропозицій американців, якщо вони зможуть принести нам мир.

Отже, якщо ми зможемо домовитися про два місяці припинення вогню заради виборів, я зроблю все можливе, щоб поговорити з парламентом і переконати його піти на крок, який вони зараз не підтримують", - зазначив він

Також, за його словами, люди не підтримують проведення виборів під час війни - бо навіть за умови двомісячного перемир'я це все одно війна. 

 

Фото - з відкритих джерел

 

 

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ