«Яка ви Русь, ви - орда!» - Володимир Зеленський

Остап Вернигора 15.04.2022 816

Міф про "братні народи" існує лише у хворих на розум осіб за "порєбриком". Президент України Володимир Зеленський  відкинув тезу про спільне "історичне коріння", якою дурять свої народи московські пропагандисти та президент рф. На цю облудну мантру необачно "клюнув" навіть президент Франції Макрон. Моливо, він зробив це для свого електорату з огляду на вибори, але це його  велика помилка. Українці ніколи не були братами з російською, точніше азійською федерацією поневолених народів. Що і зазначив у своєму  відеозверненні В. Зеленський::

- Древній Чернігів. Якому понад тисячу років. Який бачив стільки війн і стільки загарбників, що хоча б у XXI столітті заслуговував на мир і спокій. Але...

Прийшла росія. Прийшла з найгіршим, що Чернігів переживав за увесь час із Х століття. З часів тієї Русі, на зв'язок з якою росія колись претендувала. Тепер і цей міф спалений. Русь не руйнувала б себе саму. З нею це робили чужинці. Ординці та інші загарбники, Ось хто прийшов сьогодні на нашу землю. І воюють вони так само - заради грабунку та заради знущань.

росіяни показали, що обрали головною мішенню свого нападу Донбас і хочуть його знищити. 

Крім того, окупанти примусово забирають мешканців цих областей у свою армію, вони кидають їх у найстрашніші бої, буквально в лоб нашій обороні. Вони руйнують міста й села Донбасу.  Ггордий і охайний Харків 80 років не бачив таких знущань, які зараз принесла йому росія. Для чого його руйнувати? Чого можна досягти спаленням Харкова? Що саме можуть дати росії руйнування на Салтівці чи на площі Свободи?

І це вже не риторичні питання. Це питання про те, наскільки безглузде це вторгнення російської федерації. Наскільки воно самовбивче для всього, що росія нібито "захищає". Для російської культури, для звʼязків із цим народом, навіть для російської мови. росія випалює все це своєю зброєю.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ