З 1 жовтня жителі прифронтових територій отримуватимуть додаткові кошти на оплату електроенергії

За матеріалами інтернет-видань 14.10.2025 278
З 1 жовтня жителі прифронтових територій отримуватимуть додаткові кошти на оплату електроенергії

Українці, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, з 1 жовтня отримуватимуть додаткові кошти на оплату електроенергії. Допомога здійснюватиметься завдяки Програмі підтримки прифронтових територій. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

Кошти нараховуватимуться автоматично

  • разом із субсидіями та пільгами;

  • за нормою 100 кВт·год на кожну людину, але не більше 300 кВт·год на сім’ю. Це 432 грн на одного члена сім'ї, максимальна виплата - 1296 грн на домогосподарство.

Звертатися до органів соцзахисту чи подавати заяви не потрібно – виплати здійснюватиме Пенсійний фонд України.

Люди зможуть частково компенсувати витрати на електроенергію, необхідну для базових потреб – освітлення, опалення, використання побутових приладів чи навіть альтернативних джерел енергії.

Родини, що проживають у прифронтових регіонах отримуватимуть виплати доки: 

  • не переїдуть з небезпечної території;

  • втратять право на субсидію чи пільгу;

  • статус території зміниться на умовно безпечні чи тимчасово окуповані.

Програма підтримки прифронтових територій – це комплексна ініціатива держави, яка об’єднує відбудову житла, шкіл, лікарень і критичної інфраструктури з підтримкою місцевого бізнесу та прямою допомогою людям. 

Детальніше про комплексну програму підтримки прифронтових регіонів – на сайті https://frontlineregions.gov.ua

 

Теги: ОТГ
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ