Зустріч Трампа з путлером - ганьба для Америки, - Ігор Айзенберг

За матеріалами інтернет-видань 21.03.2025 187
Карикатура на американського та російського президентів (Фото: Pedro Molina/Counterpoint Media)
    Професор Мангеттенського університету Ігор Айзенберг вважає, що дружба між Дональдом Трампом та російським воєнним злочинцем путіним може призвести до Третьої світової війни

Таку думку він висловив в етері Еспресо.

   Автор: Віталій Басараб.

   "Я боюся того, що ця дружба між Трампом і путіним може бути дуже схожою на дружні відносини між Сталіним та Гітлером. На превеликий жаль, ця дружба може призвести до такого ж результату. Оскільки, коли люди з такою психологією починають "дружити", то в кінцевому результаті один із них не може розрахувати свої можливості і може помилитись настільки, що інший сприйме це як дуже суттєвий ляпас. І тоді може розпочатись те, що під час Другої світової війни. Це насправді жахливо. Для мене сам факт зустрічі Трампа та путіна є ганьбою для США. Трамп фактично мріє зустрітися з військовим злочинцем. Він йому телефонує, розмовляє про щось і потім якісь публікує заяви в соціальних мережах, спільні речі з абсолютно злочинним режимом", - вважає Айзенберг.

   Професор назвав ганебною поведінку Дональда Трампа. За його словами, він руйнує всі цінності та свободи демократичного світу, який був сформований після Другої світової війни.

"путін є злочинцем, який винен у загибелі якщо не мільйонів, то сотень тисяч людей в різних країнах. Варто не забувати, що він робив у Чечні та Сирії, де росіяни вбивали цивільне населення ще до повномасштабного вторгнення в Україну. Тому це жахливо, що президент США так себе поводить. Президент країни, яка створила демократичний світ", - дода він.

              Розмова Трампа з путіним: що відомо

    18 березня президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з російським диктатором путіним, яка тривала близько двох годин. Сторони погодилися, що шлях до миру розпочнеться з припинення обстрілів енергетики, а москва висунула вимогу призупинити мобілізацію в Україні та переозброєння ЗСУ на час можливого перемирʼя.

   Президент України Володимир Зеленський заявив після переговорів Дональда Трампа з путіним, що очільник кремля фактично відкинув пропозицію повного припинення вогню.

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ