Роботодавців штрафуватимуть за неправильну рекламу вакансій – Мінекономіки

За матеріалами інтернет-видань 08.12.2021 460

Мінекономіки оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку сплати рекламодавцями до державного бюджету штрафів за порушення вимог Закону України «Про рекламу» щодо реклами про вакансії (прийом на роботу)».

Стаття 24-1 Закону про рекламу містить вимоги до рекламодавців - замовників реклами про вакансії (прийом на роботу) для її виробництва та/або розповсюдження. А Законом № 1750 внесено зміни до Закону про рекламу - ч. 3 ст. 24-1 викладено у новій редакції: «у разі порушення вимог цієї статті рекламодавець сплачує до державного бюджету штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент вчинення порушення, у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку».

Згідно з проєктом постанови штраф сплачується на підставі розпорядчого документу Держпраці про накладання штрафу за порушення вимог ст. 24-1 Закону про рекламу щодо реклами про вакансії (прийом на роботу), прийнятого на підставі акту перевірки за результатами розгляду справи, дослідження матеріалів та вирішення питання щодо наявності підстав для накладення штрафу. Порядок сплати повинен набути чинності одночасно з Законом № 1750, тобто 08.01.2022 р.

Рекламодавці будуть сплачувати суму штрафу в п'ятнадцятиденний термін в державний бюджет за місцем їх державної реєстрації як юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців на рахунки, відкриті в органах Державного казначейства. У разі несплати рекламодавцем накладеного штрафу протягом 15 календарних днів з дня вручення або направлення розпорядчого документа Держпраці, якщо останній не був оскаржений та залишений в силі, сума штрафу стягується в судовому порядку.

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ