1 травня Дніпровська Дитяча залізниця розпочинає свій новий сезон руху поїздів

Марина Бабич 01.05.2026 119

Вже сьогодні, 1 травня 2026 року о 15:00 стартує новий сезон руху поїздів Дніпровської дитячої залізниці у центральному парку ім. Лазаря Глоби. Пасажирів та гостей міста, які бажають відправитися у вояж, чекатимуть на пероні станції  “Паркова” з травня по жовтень.   

Про це повідомили на сайті організації

Подія обіцяє бути урочистою, на гостей свята чекають конкурси,  фото-зони, аніматори та приємні подарунки. Окремим бонусом для маленьких пасажирів буде безкоштовна солодка вата. Організатори та юні залізничники запрошують всіх бажаючих  вирушити у захоплюючу мандрівку протяжністю  в 1,6 км весняним експресом. Водночас вартість квитків у новому сезоні поки що не оголошена. 

Розклад руху поїздів у сезоні 2026

  • Травень, вересень, жовтень — по суботах та неділях

  • Червень, липень, серпень — з четверга по неділю

Також, протягом сезону Дніпровська дитяча залізниця пропонує послуги екскурсійних рейсів для організованих груп від 20 осіб.  Замовити їх можна з четверга по неділю з 11:00 до 17:00.  Екскурсії проходитимуть  у супроводі інструкторів. 

 

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ