Ніч у Січеславщині минула без обстрілів терористів рф
![Російських та білоруських спортсменів допустили до Азійських ігор-2023](https://img.pravda.com/images/doc/f/7/f7cfac8-0860c7be-a8e8-11ec-adc4-96000091f725-1024.jpg)
Значна частина світу, на жаль, потужно "підтанцьовує" терористичній рф і агресивній білорусі. Організатори Азійських ігор-2023, що пройдуть у вересні-жовтні у Ханчжоу (Китай), допустили вчора до участі у змаганнях спортсменів із росії та білорусі, аби ті мали можливість кваліфікуватися ще й на літні Олімпійські ігри-2024 у Парижі!
Японські ЗМІ повідомили, що загалом 500 атлетів виступатимуть як нейтральні спортсмени без символіки рф та білорусі. Фашистський знак рф на їхньому одязі - літера "z" - символом держави не вважається... Таким чином путлєру дана в Азії фактично індульгенція на продовження воєнних злочинів в Україні.
Тож його забамбулена пропагандою орда продовжує нищити Україну. Лише завдяки надійній службі воїнів ЗСУ ніч у Січеславщині була мирною, про що сповістив голова Дніпро ОВА Сергій Лисак:
![](https://scontent.fdnk3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/358038253_217402231269148_4964795198920499461_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=17WeGYaX7SIAX8HXXqd&_nc_ht=scontent.fdnk3-2.fna&oh=00_AfDkYfsdYt_2Y3wqFl42fafolI8lx2aIkhBMykqCq3htGA&oe=64AF9D4E)
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я