175 млн грн скерують на відновлення житлового фонду у Дніпрі, що постраждав через атаки рф
Кабінет міністрів України додатково виділив 175 мільйонів гривень на відновлення восьми житлових будинків у Дніпрі, які зазнали пошкоджень через ворожі ракетно-дронові удари.
Про це повідомила премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко.
За словами очільниці уряду, кошти надійдуть зі спеціального Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, передбаченого Державним бюджетом. Місцева влада вже внесла ці проєкти відбудови до Єдиної цифрової системи управління процесом відновлення як публічні інвестиційні проєкти.
>
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
