228 заявок надіслано до програми з надання модульних зерносховищ
За матеріалами інтернет-видань
10.02.2026
290
У межах програми з надання модульних зерносховищ через Державний аграрний реєстр надійшло 228 заявок. Ініціативу реалізує Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Embassy of Canada to Ukraine у співпраці з Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України.
Заявки подали аграрії з Волинської, Житомирської, Полтавської та Рівненської областей, де діє програма. Найбільше звернень надійшло з Полтавської області – 89, з Волинської – 58, із Житомирської – 45, із Рівненської – 36.
Після оцінки заявок на відповідність критеріям ФАО передасть агровиробникам 100 модульних зерносховищ місткістю 1 000 тонн кожне. Це дозволить безпечно зберігати врожай, зменшити втрати та планувати продаж продукції у більш вигідний період.
З 2022 року підтримка ФАО та партнерів уже забезпечила можливість зберігання понад 8 мільйонів тонн урожаю по всій Україні.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ
