30-31 жовтня у Дніпрі агровиробники обговорять нову реальність агробізнесу в умовах війни
30-31 жовтня о 9:30 у Дніпрі GOODZONE відбудеться конференція для агровиробників "Нова реальність агробізнесу в умовах війни. Курс на можливості". Мова піде про товарне кредитування, доступ до фінансування для аграріїв, а також інші важливі аспекти роботи господарств під час війни.
Участь в заході безкоштовна, обов'язкова попередня реєстрація (кількість учасників обмежена).
Малий та середній сегмент агровиробників зараз особливо вразливий та потребує фінансової, інформаційної підтримки та відповідей на питання:
? Як отримати грант на розвиток господарства?
? Як отримати фінансування? - Як стати учасником Програми підтримки "Фермер, є кредит!" , що реалізується за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО
? Що очікувати від змін в земельному законодавстві?
? Які стратегії продажів врожаю обрати? Прогноз на 2023/2024 роки.
? Чи варто економити на добривах?
? Як відповідати новим екологічним вимогам, які диктує сьогодення. Дамо відповіді на питання як зберігати, транспортувати та вносити пестициди правильно? Хто має платити за утилізацію тари?
Реєстрація тут:
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я