Аграрії Полтавщини на екваторі посівної
На думку начальника Полтавської ОВА Філіпа Проніна, аграрії Полтавщини вже перетнули екватор посівної кампанії. Не дивлячись на погодні вибрики, в краї вже засіяли майже 700 тис. га.
"Це у 2,5 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зернових і зернобобових посіяли 330 тис. га, соняшнику – близько 300 тис. га. Продовжують сіяти сою», – зазначив Філіп Пронін.
Очільник області висловив вдячність усім, хто працює в сільському господарстві, хто дбає про продовольчу безпеку і міцно утримує свій агрофронт.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я