Аграрії Тернопільщини цього року поекспериментували з городиною
Тернопільщина цього року висадила городину в промислових масштабах, і на сьогоднішній день врожай очікується непоганий. Про це заявив Володимир Труш, голова Тернопільської ОДА.
За його словами, вперше була проведена експериментальна посадка городини в промислових масштабах.
"Ми розуміємо, що південь України більш замінований. Тому наші аграрії засіяли більше сотні гектарів морквою, червоним буряком, цибулею. І зараз передбачається доволі непоганий врожай цих культур. Тому я впевнений, що ми матимемо не тільки врожай зернових, а й городини", - запевнив Володимир Труш.
Він, зокрема, додав, що в області загалом засіяно 850 тисяч га площ, з них понад 50 тис. га вже зібрано. Судячи з перших результатів жнив, цього року врожай буде не гірший, ніж минулого року.
"Я хочу сказати, що Тернопільщина торік зібрала понад 2 млн. тонн зернових культур. Наразі горох ми вже зібрали, ріпак дозбирується. Аграрії точно все зможуть зібрати, на відміну від минулої збиральної кампанії, і ми будемо з врожаєм", - зауважив очільник області.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я