«армія рф - нелюди, про це пам'ятатимуть всі покоління українців», - Микола Лукашук
Григорій Давиденко
15.11.2022
579
![На зображенні може бути: на відкритому повітрі](https://scontent.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/314127355_478761684357734_935476275956132293_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=gHQmeZFOxccAX8Meoos&tn=RI21QIOQqWuKXHRa&_nc_ht=scontent.flwo4-1.fna&oh=00_AfDJx2ENqdL5TuFGneESB3OaD0W-Nv_5ea8zPfQKoe4aDQ&oe=6378FE34)
В день роботи саміту "Великої двадцятки" рф показово випустила по Україні 90 ракет. За офіційною інформацією, 70 з них збиті, і є влучання в 15 об'єктів інфраструктури. А дві ракети навіть вдарили по території Польщі, внаслідок чого загинули двоє поляків.Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, за даними ЗМІ, терміново скликав Комітет Ради міністрів з питань національної безпеки і оборони. путін іде проти всього світу, який ніяк не зважиться на адекватну, у всіх сферах, відповідь.
Увечері голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук підвів підсумки цього важкого дня:
- Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 265 доба добігає кінця.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
В громаді пошкоджено два приватні будинки, господарську споруду, електромережі.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Внаслідок перепаду напруги у системі енергоживлення у Дніпрі сьогодні стався збій в роботі територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення.
Роботу системи оперативно відновлено.
рашисти здійснили масований ракетний удар по Україні. Вже не вперше, бо армія рф – нелюди. Про це знатимуть і пам’ятатимуть всі покоління українців. росіяни за все заплатять.
Зберігаємо спокій і допомагаємо ЗСУ. Програш росії – неминучий. Україну – не зламати![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ