Черговий неспокійний день півдня Дніпропетровщини
Григорій Давиденко
15.07.2022
446
![Знову горять пшеничні поля — тепер на Полтавщині та Харківщині — КУРКУЛЬ](https://kurkul.com/media/news/600-s/00/16/16320/pogega-37836.jpg)
Вдень 15 липня рашистські окупаційні банди знову нагадали про свою тимчасову, дикунську присутність на землях Херсонщини. Звідти вони кілька разів обстріляли південь нашої області, переконуючи таким чином у "перевагах" свого "узького міра". Для якого немає ні законів, ні правил, нічого святого - лише право сили. Що ж, буде їм і сила, вже зовсім скоро. Випросять. Про перебіг дня голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук повідомив в ФБ наступне:
- Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 142 доба добігає кінця.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![⭕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/2b55.png)
Триває 21-й тиждень боротьби України за свободу і незалежність. 21-й тиждень протистояння, в якому ми переможемо. Завдяки ЗСУ, завдяки Президенту, завдяки кожному з нас.
Війна триває і завтра, на жаль, вона не закінчиться. Зараз не час розслаблятися, в нас всіх ще дуже багато роботи. Єднаємось, тримаємося разом, боремося за Україну кожен на своєму місці. Нам під силу все.
Мирної ночі, незламна націє!
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ