COVID-19 перестав бути загрозою

За матеріалами інтернет-видань 08.05.2023 399
COVID-19  перестав бути загрозою
COVID-19 більше не є надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я міжнародного значення. Повідомило Міністерство охорони здоров'я України.
У заяві ВООЗ за підсумками засідання Комітету з надзвичайних ситуацій (https://bit.ly/3LYD824) йдеться, що COVID-19 перестав бути загрозою завдяки вакцинації населення у світі. Вона дала свої результати і зменшила кількість госпіталізацій та смертності внаслідок хвороби.
Водночас Комітет оголосив про публікацію Стратегічного плану готовності та реагування на COVID-19 на 2023-2025 роки, який покликаний спрямовувати країни у переході до довгострокового лікування COVID-19. У ході цього переходу державам-учасницям рекомендується продовжувати наслідувати випущені Тимчасові рекомендації.
Від початку пандемії в Україні було виявлено понад 5,5 млн. випадків захворювання (із них майже 416 тис. – серед дітей). Внаслідок хвороби померло 112 268 людей (із них 89 – діти, 1256 – медичні працівники), - йдеться у повідомленні.
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ