ДБР викрило мільйонні схеми на Дніпровській та Полтавській митниці

За матеріалами інтернет-видань 24.12.2021 262

ДБР повідомило про підозру головному та старшому держінспекторам одного з митних постів Дніпропетровської митниці, через недбалість яких держава втратила майже 60 млн гривень.  Як встановили оперативники Бюро, протягом 2018 року приватне підприємство завозило з Алжиру до України партії нафтопродуктів. Проте у документах ділки зазначали, що в залізничних цистернах знаходиться газовий конденсат.

Під час оформлення службові особи митниці «не помічали» підміни та розмитнювали легкі дистиляти як газовий конденсат. Це дало змогу ухилятися від сплати акцизного податку на мільйони гривень. Службова недбалість митників коштувала держбюджету 25 та 34 млн гривень відповідно.

21 грудня 2021 року слідчі ДБР повідомили про підозру двом працівникам митного поста у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Через його недбалість держава втратила ще майже 16 млн гривень. Встановлюється причетність інших службових осіб митниці до вказаного  

Тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх осіб, причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення. Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях здійснює Офіс Генерального прокурора та Дніпропетровська обласна прокуратура, оперативний супровід – ДБР.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ