Держави «Веймар +» збільшують допомогу Україні і посилюють санкції щодо рф

За матеріалами інтернет-видань 01.04.2025 198

   Прапори європейських країн. Ілюстративне фото: gettyimages.com

   Група країн формату “Веймар+” (Великобританія, Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Польща) домовилася про збільшення допомоги Україні та посилення санкційного тиску на росію. Про це йдеться в декларації за підсумками зустрічі міністрів закордонних справ і Верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Каї Каллас, повідомляє FREEДОМ.

   Дипломати “Веймар+” закликали москву погодитися на “негайне і беззастережне припинення вогню на рівних умовах і з повною реалізацією”, пише Reuters.

   Вони заявили, що готові здійснити подальший тиск на рф, зокрема шляхом ухвалення нових санкцій, щоб гарантувати, що Київ перебуває в “найкращій можливій позиції для забезпечення справедливого і міцного миру”.

   Країни мають намір збільшити військову, політичну та гуманітарну підтримку України, а також наполягають на збереженні заморожених російських активів, доки москва не припинить війни та не компенсує Києву всі завдані збитки.

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ