Дніпрянка Ярослава Магучіх перемогла в Лозанні на етапі Діамантової ліги

За матеріалами інтернет-видань 23.08.2024 179

В Лозанні, Швейцарія, 22 серпня відбувся етап Діамантової ліги з легкої атлетики. Дніпрянка Ярослава Магучіх виграла змагання зі стрибків у висоту, подолавши висоту 1,99 м. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет. Автор: Вікторія Рудзінська, "Спека".

Це 17-та перемога Магучіх на етапах Діамантової ліги та перша її перемога в статусі Олімпійської чемпіонки. Українка стала єдиною спортсменкою, якій підкорилася висота 1,99 м у цьому змаганні. У підсумковій таблиці за нею слідують: Елеанор Паттерсон з Австралії (1,96 м) і Нікола Оліслагерс з Австралії (1,92 м).

Ще одна українка, Ірина Геращенко, бронзова медалістка Олімпіади-2024, фінішувала на п’ятому місці з результатом 1,88 м.

Нагадаємо, що 7 липня Ярослава Магучіх здобула золото на Олімпіаді-2024 та встановила світовий рекорд, стрибнувши 2.10 м.в