До уваги всіх фермерів Дніпропетровщини!

Прес-релізи 26.02.2022 594

Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук звертається до фермерів з проханням:
"Перестаньте поширювати дезінформацію, плутати Раду оборони Дніпропетровської області і повідомляти про те, що бачите ворожу техніку, ворожі гвинтокрили, військовослужбовців, десант російської армії!


На території Дніпропетровщини нині немає жодного військовика РФ! На території області, в кожному великому і малому населеному пункті — лише українська армія!
Лише наші військові і наша техніка. Ми повністю контролюємо ситуацію.
 
Якщо хочете допомогти — допоможіть із запасами провізії, ліків, пального, предметів першої необхідності. З‘ясуйте інформацію про всіх самотніх, літніх, малозабезпечених людей, які мешкають поруч із вами, аби в разі термінової необхідності надати їм допомогу.
 
Ви можете не усвідомлювати, наскільки загострюєте ситуацію, можете робити це несвідомо. Але факт залишається фактом — поширенням недостовірної інформації ви дестабілізуєте ситуацію в регіоні!
 

Тримайте себе в руках, не сійте паніку і не піддавайтеся їй самі. Ще раз: на території Дніпропетровщини — виключно українські військові! Ворог не пройшов сюди досі. І ми робимо все для того, щоб так залишалося й надалі. Наразі кожен житель області — в безпеці!"
 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ