Євро-2020 розпочинається в п'ятницю, календар і розклад трансляцій

За матеріалами інтернет-видань 11.06.2021 76

З нагоди 60-річчя з першого чемпіонату Європи матчі пройдуть в 11 містах: Лондоні, Петербурзі, Баку, Мюнхені, Римі, Амстердамі, Бухаресті, Будапешті, Копенгагені, Глазго, Севільї.  11 червня, відбудеться віртуальне відкриття Євро-2020. Через коронавірус його перенесли на рік, але цього разу чемпіонату  вже нічого не перешкодить.

До вашої уваги календар ігор  збірних Європи на найближчий місяць.

  •  Група A-Туреччина, Італія, Уельс, Швейцарія.
  • 11 червня -п'ятниця, Туреччина — Італія 22:00 Рим «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 12 червня -субота, Уельс — Швейцарія 16:00 Баку «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 16 червня середа, Туреччина — Уельс 19:00 Баку «Футбол 1», «Футбол 2» Італія — Швейцарія 22:00 Рим «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 20 червня -неділя Італія — Уельс 19:00 Рим «Футбол 1» Швейцарія — Туреччина 19:00 Баку «Футбол 2»
  • Група B - Данія, Фінляндія, Бельгія, Росія.
  • 12 червня -субота, Данія — Фінляндія 19:00 Копенгаген «Футбол 1», «Футбол 2» Бельгія — Росія 22:00 Санкт-Петербург «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 16 червня -середа Фінляндія — Росія 16:00 Санкт-Петербург «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 17 червня -вівторок , Данія — Бельгія 19:00 Копенгаген «Футбол 1», «Футбол 2» 21 червня (четвер) Росія — Данія 22:00 Копенгаген «Україна», «Футбол 1» Фінляндія — Бельгія 22:00 Санкт-Петербург «Футбол 2».
  • Група C -Нідерланди, Україна, Австрія, Північна Македонія.
  • 13 червня -неділя ,Австрія — Північна Македонія 19:00 Бухарест «Футбол 1», «Футбол 2» Нідерланди — Україна 22:00 Амстердам «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 17 червня -четвер, Україна — Північна Македонія 16:00 Бухарест «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2» Нідерланди — Австрія 22:00 Амстердам «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 21 червня -понеділок, Північна Македонія — Нідерланди 19:00 Амстердам «Футбол 2» Україна — Австрія. 19:00 Бухарест «Україна», «Футбол 1».
  • Група D -Англія, Хорватія, Шотландія, Чехія.
  • 13 червня -неділя, Англія — Хорватія 16:00 Лондон «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 14 червня -понеділок, Шотландія — Чехія 16:00 Глазго «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 18 червня -п'ятниця, Хорватія — Чехія 19:00 Глазго «Футбол 1», «Футбол 2» Англія — Шотландія 22:00 Лондон «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 22 червня -вівторок, Чехія — Англія 22:00 Лондон «Україна», «Футбол 1» Хорватія — Шотландія 22:00 Глазго «Футбол 2».
  • Група E- Іспанія, Швеція, Польща, Словаччина.
  • 14 червня -понеділок, Польща — Словаччина 19:00 Санкт-Петербург «Футбол 1», «Футбол 2»; Іспанія — Швеція 22:00 Севілья «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»ю
  • 18 червня -п'ятниця, Швеція — Словаччина 16:00 Санкт-Петербург «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 19 червня -субота, Іспанія — Польща 22:00 Севілья «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 23 червня -середа, Словаччина — Іспанія 19:00 Севілья «Футбол 1» Швеція — Польща 19:00 Санкт-Петербург «Футбол 2».
  • Група F -Угорщина, Португалія, Франція, Німеччина.
  • 15 червня -вівторок, Угорщина — Португалія 19:00 Будапешт «Футбол 1», «Футбол 2» Франція — Німеччина 22:00 Мюнхен «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2».
  • 19 червня -субота, Угорщина — Франція 16:00 Будапешт «Футбол 1», «Футбол 2» Португалія — Німеччина 19.00, Мюнхен «Футбол 1», «Футбол 2»

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ