Європейський Союз дозволив закушувати сараною

За матеріалами інтернет-видань 17.11.2021

Сарану додали до списку дозволених харчових продуктів європейців в рамках розвитку стійкого сільського господарства та дієтичного харчування. На черзі ще дев’ять комах повідомляє newfood.media. У Брюсселі визнали, що комаха безпечна для людей після того, як було дозволено використовувати висушені личинки жовтого борошнистого хробака. Дозвіл надається згідно з новим регламентом ЄС про харчові продукти від 1997 року, який вже схвалив водорості, нові рослинні білки та деякі харчові продукти з інших країн.

Європейське агентство з безпечності харчових продуктів повідомило, що дорослі комахи виду locusta migratoria мають високий вміст безпечного білка, проте з обережністю слід вживати людям, які мають алергію на ракоподібних і молюсків. Ця акція є поштовхом для привернення уваги до більш екологічно чистих продуктів, а особливо — до альтернативних джерел білка.

Мігруючу сарану подаватимуть як закуску або інгредієнт у висушеному або замороженому вигляді з видаленими крилами та ніжками, або у вигляді порошку. Наразі подано заявки на визнання безпечними продуктами харчування дев’ятьох інших комах, наступним може бути схвалений домашній цвіркун.

Коментарі (0)


Новини ОТГ