Футболісти України програли на Олімпіаді Аргентині 0 : 2 і їдуть додому

За матеріалами інтернет-видань 30.07.2024 110

«Нам «кров з носу» треба набрати якомога більше балів»: гравець олімпійської збірної України – про гру з Аргентиною

Збірна України з футболу у вівторок, 30 липня, провела вирішальний матч групового турніру на Олімпійських іграх 2024 року у Парижі. Підопічні Руслана Ротаня у битві за плей-оф билася з одним із головних фаворитів змагань – командою Аргентини.

Зустріч приймав стадіон "Парк Ліонне" у Ліоні. OBOZ.UA вів онлайн-трансляцію матчу Україна – Аргентина.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ УКРАЇНА – АРГЕНТИНА

Олімпіада-2024. Футбол (ч)

Група В. 3-й тур

Ліон, стадіон "Парк Ліонне"

Головний арбітр: Дахане Бейда (Мавританія), арбітр VAR: Роб Діперінк (Нідерланди))

Україна – Аргентина – 0:2

Голи: Альмада, 48, Ечевері, 90+2

__________________________________

90+8. Все. Закінчено виступ України на історичному першому олімпійському футбольному турнірі.

90+6. Очеретько бив із 12 метрів. Не влучив у кут.

90+5. Будемо ми на останньому місці в групі, програвши Іраку з особистих зустрічей.

90+2. 0:2. Все. Аргентина ставить хрест на наших шансах вийти до у плей-оф. Фесюн не надто вдало відбив удар Зенона з 20 метрів, а на добиванні першим був Ечевері.

90. Уболівальники Аргентини вже святкують.

89. Криськів в очевидному офсайді.

87. Як і на Євро-2024, Україні дорого обійшлася поразка аутсайдеру групи.

86. Сич фолить у пресингу на чужій половині поля.

84. Зараз контроль від південноамериканців. Час вбивають.

82. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Велетень відверто притримав Симеона.

82. Шукають наші підходи до воріт суперника. Важко розкрити таку оборону.

79. Очеретько опинився на вигідній позиції, але знову пауза перед ударом завадила не влучити до захисника.

78. ЗАМІНА. Велетень отримує ігрові хвилини. Хлань пішов.

75. Аргентина має один удар за тайм. Гольовий...

73. Який момент!!! Криськів та Краснопір опинилися удвох на одному м'ячі, коли воротар Аргентини вийшов із воріт. Але пробив Краснопір у... захисника.

72. Очеретько навісив прямо в руки воротареві.

68. ЗАМІНА. Сич змінив Мартинюка.

68. ЗАМІНА. Солер та Фернандес на сьогодні закінчили. Вийшли Зенон та Аміон.

66. Хлань не зміг Солера обійти на фланзі.

63. Як глибоко аргентинці відкотилися до своїх воріт...

61. Після голу поки що наші нічого попереду не створили.

59. ЗАМІНА. Краснопір, Федір та Очеретько в грі. Сікан, Брагару, Михайленко пішли.

58. ЗАМІНА. Гондоу йде, Хецце виходить.

57. Аргентина гасить темп та інтенсивність гри.

55. Ух! Сікан обрізав команду, Рубчинський в останній момент перехопив.

53. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Рубчинський підбив Альвареса, який тікав до воріт.

50. Аргентина тепер гратиме другим номером і шукатиме контратаки.

48. 0:1. Ми пропускаємо дуже швидко. Альмада втік від центрального кола і з 20 метрів точно пробив у кут воріт Фесюна.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! Українці розіграли із центру поля.

19:00. Повертаємось у Ліон.

18:54. Якщо відкинути кілька пожеж біля воріт Фесюна, то українці чудовий тайм видали.

18:53. 6-5 у нас за ударами і 1-2 за влучаннями в площину.

18:51. ПЕРЕРВА.

45+6. Свистить рефері.

45+5. Рубчинський! Пробив потужно з 23 метрів! Воротар витяг.

45+3. Який момент у наших! Михайленко обійшов захисника і віддав на Криськіва, але той затягнув із ударом, захисники дистанцію скоротили та взяли м'яч на себе.

45+2. Гондоу знову поза грою забіг.

44. І тут наші вибігають, але Михайленко з 14 метрів у ногу захиснику влучив.

44. Фесюн! Тягне вихід сам-на-сам від Гондоу.

44. Хлань порушує чужій половині поля.

42. Ух! Небезпечно вивели на удар Альвареса, але той не влучив у нижній кут. Крупський встиг ногу вставити.

40. Аргентинці чекають, коли наші побіжуть вигравати явно.

38. Марокко вже громить Ірак 3:0.

37. Футбол у нас поки що з огляду на свої ворота.

34. Високий пресинг іноді вмикають українці.

32. Затяжний контроль від наших.

29. Марокко веде 2:0 вже. Нічия для нас перестає бути варіантом.

28. Арбітр призупиняє гру, щоби футболісти води попили.

27. Брагару навішував на Хлань. Але той не найвищого зросту і до м'яча не дістався.

25. Фесюн забирає навіс Селера.

24. Мартиненко навішував на Сікана, але вийшло надто сильно.

23. Тим часом марокканці забили Іраку. Африканці зробили крок у бік плей-оф.

22. Намагалися вийти в атаку аргентинці, але пас на правий фланг надто сильний вийшов.

19. Гондоу в офсайд заліз.

18. Крупський тепер пробивав після кутового. Неточно.

17. Гарний розіграш від наших! Криськів покотив на Брагару, але той у захисника пробив.

16. Начебто все гаразд із нашим захисником. І тут же Криськів штрафний небезпечний на фланзі заробив.

14. У Мартинюка проблеми...

12. М'яч у наших взагалі не тримається.

11. Альварес стріляє трохи вище метрів із 20.

10. Українцям багато проблем навіси створюють.

9. "Пожежа" в нашому штрафному майданчику виникла після навісу з правого флангу.

8. Батагів силовий простріл після рикошету вибив.

6. Небезпечно! Сімеоне вискакував до воріт, але неточну передачу віддав.

5. Дуже спокійний початок у нас. Команди не особливо швидкості включають.

3. Аргентинці намагаються контроль над м'ячем налагодити.

1. Фесюн забрав закидання на Альвареса.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Аргентинці ввели м'яч у гру.

7 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять гравці на газон.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готове до старту.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Букмекери вважають, що в України найменше шансів виграти групу – 13,00 дають.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На розминці команди у нас.

65 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Є стартовий склад українців.

Україна – Аргентина: хроніка та результат футбольного матчу Олімпіади-2024

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Наші сьогодні зіграють у жовтому.

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. У нас не буде вилученого у грі з Марокко Володимира Салюка.

5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Нагадаємо вам усі розклади перед заключним туром. Можливо, навіть картки доведеться рахувати. Хоча, думаємо, до цього не дійде.

7 ГОДИН ДО МАТЧУ. Головне питання – відновлення. Два дні тому у нас був надважкий поєдинок проти Марокко, де ми тайм грали вдесятьох...

10 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо шанувальників футболу. Для України сьогодні настав день Х на груповому етапі олімпійського турніру.