Інфраструктура і житло: цілі фашистів у Кривому Розі, Нікопольщині та Богинівській громаді

Без надійної зброї війну з варварами виграти украй важко. Євросоюз і далі розглядає передачу Україні заморожених росактивів, передає Хронікерс із посиланням на Українську правду. “Також є інший елемент, на якому я хочу наголосити і який було погоджено паралельно з сьогоднішнім пакетом на засіданні Європейської ради у грудні. Мова про те, що наша пропозиція щодо репараційної позики (reparation loan) залишається на порядку денному. російські активи в ЄС залишатимуться іммобілізованими до завершення війни та до виплати репарацій”, - заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
Певно ж, кошти міжнародного терориста № 1 мають працювати виключно на стримування його агресії. Це тим паче необхідно, бо за крайній рік війни кривавий кремль суттєво збільшив число воєнних злочинів проти цивільного українського населення.
Нові факти у Придніпров'ї наводить обласна рада.
Нікопольський район.
Криворізький район.
Синельниківський район.>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
