Кабмін визначив порядок інформування контролюючих органів про виділення власникам земельних часток (паїв)

За матеріалами інтернет-видань 21.05.2022 166

Набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 10.05.2022 № 567 «Про затвердження Порядку надання органами місцевого самоврядування контролюючим органам в електронному вигляді інформації про виділення земельних ділянок у натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) на підставі рішень органу місцевого самоврядування». Поінформував  департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА.

Постанова  передбачає, що органи місцевого самоврядування повинні надавати відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельних ділянок інформацію в електронному вигляді про виділення земельних ділянок у натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) на підставі прийнятих  рішень у попередньому році, до 1 лютого поточного року за формою згідно з додатком.

В поточному році інформація про рішення, які були прийняті до 1 січня 2022 року, надається до 1 липня 2022 року.

Інформацію потрібно подавати з копіями таких документів:

    документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорта громадянина);
    реєстраційного номера облікової картки платника податків;
    кадастрового плану земельної ділянки з проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв);
    сертифіката на право на земельну частку (пай) (за наявності).

 У випадку прийняття рішення та/або внесення змін до них надається упродовж 30 календарних днів з дня їх внесення та/або прийняття.

У разі прийняття або внесення змін до таких рішень органи місцевого самоврядування надають такі рішення відповідному контролюючому органу до 1 січня 2025 року.
 

«У 2023 році за володіння (користування) земельною ділянкою сільськогосподарського призначення буде сплачуватись мінімальне податкове зобов’язання. Завдяки цій постанові буде змога донаповнити та привести у відповідність реєстри  з метою правильності нарахування податків», - зазначила директор департаменту Тетяна Гетьман.

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ