Катастрофічна ситуація для виробників хліба

За матеріалами інтернет-видань 14.01.2022 472

Як заявив голова асоціації “Укрхлібпром” Олександр Васильченко, постанова Кабінету Міністрів України про встановлення пільгових цін на постачання природного газу виробникам продовольчих товарів, які мають суттєву соціальну значимість, не виконується.

Це підштовхує хлібну галузь до  межі закриття, до можливих перебоїв з постачанням хліба в українські магазини.

11 січня Всеукраїнська асоціація пекарів направила владі, зокрема, президенту України Володимиру Зеленському та прем’єр-міністру Денису Шмигалю, офіційне звернення з проханням вжити заходів щодо розблокування дії постанови уряду №1435, яка запроваджує пільгові ціни на газ для виробників соціально значущих продовольчих товарів і прийнята урядом ще 30 грудня 2021року.

У зверненні асоціації, зокрема, йдеться: «Більшість хлібопекарських підприємств купило газ тільки на першу половину січня 2022 року, оскільки сподівалися на обіцянку постачання дешевого палива та не мали можливості купити газ на весь місяць за астрономічними цінами.

Постачання газу на пільгових умовах нам обіцяли на початку січня, потім терміни були перенесені на 10-11 січня, 10 січня зранку було визначено дату проведення торгів 12 січня, наприкінці дня її відклали до 14 січня 2022 року. Такий розвиток подій унеможливлює купівлю газу на другу половину січня за пільговими цінами».


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ