Комітет рекомендує Раді посилити покарання за примусове виселення з житла

За матеріалами інтернет-видань 08.07.2021 40

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді посилити покарання за примусове виселення з житла в Україні та прийняти у другому читанні законопроєкт №4333.

 

Про це повідомили в інформаційному управлінні Апарату Верховної Ради.

Зазначається, що мета прийнятого за основу законопроєкту полягає в удосконаленні кримінального законодавства у сфері протидії незаконному виселенню з житла.

Проєкт пропонує незаконне виселення та вселення в житло у Кримінальному кодексі виокремити в якості кваліфікованого та особливо кваліфікованого складів порушення недоторканності житла.

Під час підготовки законопроєкту до другого читання враховано пропозиції, якими переглянуто та зменшено межі штрафу, а також системно узгоджено розміри санкцій за порушення недоторканості житла.

За результатами розгляду Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти проєкт закону “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконне виселення з житла” в другому читанні та в цілому.

  • Раніше Верховна Рада підтримала в цілому президентський законопроєкт “Про корінні народи України”. Ініціатором законопроєкту є президент Володимир Зеленський.

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ