Крадуть і продають пісок на «Велике будівництво» Зеленського: на Дніпропетровщині викрили незаконний бізнес

За матеріалами інтернет-видань 05.08.2021 216

На Дніпропетровщині дорогу в рамках проєкту «Велике будівництво» роблять з… краденого піску та болота. Принаймні, так називають свій вантаж водії машин, які возять будматеріали на ділянку траси Н-31. Насправді у вантажівках — пісок. Але на нього немає жодних дозвільних документів і видобувають копалини нелегально у Китайгороді в Царичанському районі. Про це стало відомо активістам ГО «Стоп корупції», які виїхали на місце для перевірки.

pisok

На Дніпропетровщині видобувають пісок під виглядом створення ставків Фото: СтопКор

«Ми зафіксували незаконні дії на кар'єрі в Китайгороді, заблокували діяльність та викликали поліцію для повної зупинки роботи на місці. Видобувають пісок під виглядом створення на ділянці… ставків та будівництва бази відпочинку. Насправді пісок звідси постачають на "Велике будівництво"», — розповів активіст ГО «Стоп корупції» Роман Литвин.

pisok

Крадений пісок возять на будівництво дороги у рамках проекту «Велике будівництво» Фото: СтопКор

На місце приїхав представник компанії «Автомагістраль» і наполягав на продовженні вивезення піску. Словесна сварка завершилася застосуванням фізичної сили до представників проєкту.

Громадські активісти викликали на місце поліцію та слідчо-оперативну групу та написали заяву за статтею 171 ККУ про «перешкоджання професійній журналістській діяльності».

За словами водіїв вантажівок, вони возять пісок, але жодних документів на вантаж не мають. Інші кажуть, що в машинах… болото. Пункт призначення один: ділянка дороги Н-31, яку будуть у рамках президентського проєкту «Велике будівництво».

pisok

У водіїв немає жодних документів на вантаж Фото: СтопКор

Від кар'єру громадські активісти перемістилися в центр села. Там встановили намет і почали роздавати листівки.

«Ми намагаємося привернути увагу місцевих до боротьби з незаконним видобуванням копалин. І закликаємо приєднуватися до нас», — додають громадські активісти.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ