Кудлатий красунчик Сікро вже легенда ДСНС
Жив - був пес. Як у мультику. Тільки його не виганяли і йому не говорили :"Шо опять?"
Це він зустрічав заблукалих гірських туристів таким запитанням.
Він мав господаря, палкого шанувальника гірського екстриму, ходив з ним у гори і почував себе у Карпатах безпечно і органічно. Так сталося, що господар помер, і Сікро залишився сам. Але продовжив ходити у гори. Тепер як рятувальник у пошуковому загоні. Кудлатй красунчик, виявляється, навіть першу допомогу вміє надавати - заспокоювати постраждалого собачим лизанням. Це розповіли про Сікро самі рятувальники ДСНС України.
Думаю, що " Іскра" - так перекладається ім'я вівчарки з угорської - пробуджує відданість і чуйність серед людей. І тому хвостань по праву заслуговує великої слави!
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я