Лікарі назвали невідомі симптоми розвитку діабету

За матеріалами інтернет-видань 27.05.2021 84

Діабет виникає, коли рівень цукру в крові не регулюється за рахунок гормону інсуліну. Найчастіше обумовлено подібне високим рівнем внутрішнього вісцерального жиру, позбутися від нього можна лише за рахунок регулярних фізичних вправ. Коли клітини стають інсулінорезистентності, тканини організму перестають отримувати енергію з цукру. Надлишок останнього пересувається по кровотоку, провокуючи внутрішні пошкодження. Глюкоза може міститися в фруктах, овочах, молочних продуктах і зернах. Багато доданого цукру також в фаст-фуді.

У людини з'являються часті позиви до сечовипускання, особливо в нічний час, а ще він постійно відчуває спрагу. Втома здається більш вираженою, ніж зазвичай, починається раптова втрата ваги, можливі свербіж в області геніталій або молочниця. Порізи і рани у хворих на діабет гояться довше, підвищується апетит, іноді має місце затуманення зору.

Якщо не контролювати вміст цукру в крові, є загроза ще сильніше нашкодити організму, наприклад, спровокувати захворювання нирок. Видимим сигналом діабету виступають набряки частин тіла, особливо якщо це щиколотки, ступні і руки. Простий аналіз крові за призначенням лікаря дозволить оцінити рівень цукру в організмі. Своєчасно звернення до фахівця підвищує шанси на позитивний результат.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ