Лінія екстрених служб 112 працює вже 2 роки

За матеріалами інтернет-видань 09.07.2025 113
Лінія екстрених служб 112 працює вже 2 роки
Вже два роки в Україні працює єдина лінія екстрених служб 112. За цей час наші оператори опрацювали понад 7 мільйонів викликів. Це дзвінки, в яких реальні людські історії:
Один із них від чоловіка, який вирішив попрощатися з життям. Операторка більше години розмовляла з ним, заспокоїла, викликала фахівців. Життя вдалося врятувати.
Інший - від 12-річної дівчинки. У квартирі стався витік газу, мама знепритомніла. Спокійна, чітка розмова з операторкою, правильні інструкції, швидка реакція - і трагедії вдалося уникнути.
Звернення на 112 приймають також жестовою мовою у режимі відеозвʼязку - таких зафіксовано понад 31 тисяча.
Крім того, майже 700 викликів надійшло від іноземців. 59 із 265 операторів опрацьовують дзвінки іноземними мовами: англійською, польською, іспанською, хорватською, чеською, словацькою, корейською,японською, французькою, грузинською, німецькою,китайською.
А ще 112 - це не лише про порятунок, а й про нові можливості.
Наші ветерани, які через поранення або втрату здоров’я не можуть продовжувати службу, можуть долучитися до команди 112.
Вже 17 захисників стали операторами лінії.
Їхній досвід, витримка та відповідальність - безцінні для служби, де кожна секунда має значення.
Центри 112 зосереджено у Києві, Львові, Дніпрі. Незабаром відкриється  центр в Одесі.
Теги: ОТГ
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ