«Ми сподіваємося на диво» - командир Сергій Волина просить про евакуацію військових із «Азовсталі»

За матеріалами інтернет-видань 07.05.2022 617
Ми сподіваємося на диво: командир Сергій Волина з Азовсталі просить про евакуацію військових Фото: Командир бригади морської піхоти Сергій Волина (скріншот з відео)
Героїчний гарнізон Маріуполя б'ється з ордою у повному оточенні вже вдвічі довше, ніж 81 рік тому захисники Брестської фортеці. Одині з керівників оборони Маріуполя, командир 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ Сергій Волина написав у соцмережах пост, поширений "РБК - Україна", в якому закликав про евакуацію з "Азовсталь" військови:

- Просто мої думки.

Що я відчуваю? Неначе опинився в якомусь пекельному реаліті-шоу, де ми - військові, боремося за життя, використовуємо кожен шанс для порятунку, а весь світ просто спостерігає цікавий сюжет!

Такі сюжети використовують у фільмах і серіалах. Різниця лише в тому, що це не фільм, а ми – не вигадані персонажі! Це реальне життя! Біль, страждання, голод, муки, сльози, страх, смерть – все справжнє!

Що мене дивує? Цинізм! Людський цинізм не має меж! Є загальноприйняті правила, вони однакові для всіх, завірені купою законів, підписів і печатками, але вони не діють! Тоді навіщо вони потрібні?

На що я сподіваюся? На диво! На те, що вищі сили (в широкому розумінні цього слова) знайдуть рішення для нашого порятунку! І це пекельне реаліті-шоу закінчиться…

Вищі сили, ми чекаємо результату ваших дій ... час іде, а час - це наші життя!

Морська піхота - вірні назавжди! Слава Україні!

P. S. Білі прапори, для евакуації цивільних використовуються вже вчетверте, під час кожної евакуації. Ціна останньої евакуації - троє вбитих і шестеро поранених військових.

Маріупольський гарнізон зробив все можливе для порятунку мирного населення. Просимо всіх докласти максим зусиль для евакуації військових.

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ