«Ми сподіваємося на диво» - командир Сергій Волина просить про евакуацію військових із «Азовсталі»
![Ми сподіваємося на диво: командир Сергій Волина з Азовсталі просить про евакуацію військових](https://www.rbc.ua/static/img/b/i/bigpicture_ovu5ba711x5nf1m_650x410_1_650x410.jpg)
- Просто мої думки.
Що я відчуваю? Неначе опинився в якомусь пекельному реаліті-шоу, де ми - військові, боремося за життя, використовуємо кожен шанс для порятунку, а весь світ просто спостерігає цікавий сюжет!
Такі сюжети використовують у фільмах і серіалах. Різниця лише в тому, що це не фільм, а ми – не вигадані персонажі! Це реальне життя! Біль, страждання, голод, муки, сльози, страх, смерть – все справжнє!
Що мене дивує? Цинізм! Людський цинізм не має меж! Є загальноприйняті правила, вони однакові для всіх, завірені купою законів, підписів і печатками, але вони не діють! Тоді навіщо вони потрібні?
На що я сподіваюся? На диво! На те, що вищі сили (в широкому розумінні цього слова) знайдуть рішення для нашого порятунку! І це пекельне реаліті-шоу закінчиться…
Вищі сили, ми чекаємо результату ваших дій ... час іде, а час - це наші життя!
Морська піхота - вірні назавжди! Слава Україні!
P. S. Білі прапори, для евакуації цивільних використовуються вже вчетверте, під час кожної евакуації. Ціна останньої евакуації - троє вбитих і шестеро поранених військових.
Маріупольський гарнізон зробив все можливе для порятунку мирного населення. Просимо всіх докласти максим зусиль для евакуації військових.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я