Мінагрополітики створило онлайн-платформу для забезпечення хліборобів необхідним для сівби

За матеріалами інтернет-видань 08.03.2022 470

Мінагрополітики створило онлайн-платформу для забезпечення аграріїв перед посівною

Фото: з відкритих джерел

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило сайт-опитувальник для аграріїв для з’ясування ступеня їхньої готовності до  весняно-польових робіт, а також пояснило, як відомство може ефективно допомогти їм коштом держави та міжнародної підтримки.

Про запуск відповідного сайту відомство написало на своїй сторінці в мережі ФБ:

- Зараз на нас покладають надію мільйони українців, адже ви, аграрії, є основою економічного розвитку держави. Саме тому Мінагрополітики взяло на себе додаткові функції для координації розподілу всього, що необхідно для забезпечення посівної кампанії–2022 (дизелю, насіннєвого матеріалу, добрив, засобів захисту). Для цього створено спеціальну платформу agrostatus.org, – зазначено у повідомленні міністерства.

За його даними, онлайн-опитування дасть змогу з’ясувати потреби аграріїв для успішного старту посівної, допомогти ці потреби покрити коштом держави та міжнародної підтримки.

Мінагрополітики уточнило, що аграріям-користувачам сервісу слід заповнити на сайті https://agrostatus.org/ спеціальну заявку щодо їх потреб, після чого міністерство зв’яжеться з ними та скоординує всі подальші дії.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ